FIBO Box

FIBO Box to dom złożony z dwóch modułów: modułu socjalnego i modułu mieszkalnego, ustawionych obok siebie.
Powierzchnia zabudowy
35,00 mkw.
Powierzchnia użytkowa
28,55 mkw.
Wysokość budynku
3,60 m
Wymiary modułu

2,50 m x 7,00 m


FIBO Box to dom złożony z dwóch modułów: modułu socjalnego i modułu mieszkalnego, ustawionych obok siebie. Budynek posiada elastyczne rozwiązania przestrzenne, maksymalizując każdy centymetr kwadratowy, zapewniając komfort i łatwość użytkowania oraz swobodne połączenie ze światem zewnętrznym, tworząc wyjątkową przestrzeń. Budynek w dwóch wersjach układu funkcjonalnego: bez sypialni i z sypialnią.


FIBO Box składa się z wiatrołapu, łazienki, pokoju dziennego z aneksem kuchenny z wyjściem na taras i do wyboru z sypialnią. Wejście główne z zewnątrz poprzez wiatrołap z miejscem przeznaczonym na szafę wnękową, do przestrzeni ogólnej. Drzwi umieszczone w dłuższym boku modułu, nieco niesymetrycznie. W module wejściowym po jednej stronie drzwi zlokalizowana łazienka, po przeciwnej, wnęka kuchenna. Do moduły z częścią socjalną dostawiony moduł mieszkalny z pokojem dziennym i do wyboru z sypialnią.

FIBO Box to idealne rozwiązanie jako dom rekreacyjny, dodatkowe mieszkanie, biuro domowe lub jako inwestycja pod wynajem.

RZUT PARTERU
RZUT PARTERU Z SYPIALNIĄ
PRZEKRÓJ
PIERWSZY WIDOK ELEWACJI
DRUGI WIDOK ELEWACJI
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram