FIBO Box 2

FIBO Box 2 to dom złożony z dwóch modułów: modułu socjalnego i modułu mieszkalnego.
Powierzchnia zabudowy
35,00 mkw.
Powierzchnia użytkowa
28,44 mkw.
Wysokość budynku
3,60 m
Wymiary modułu

2,50 m x 7,00 m


FIBO Box 2 to dom złożony z dwóch modułów: modułu socjalnego i modułu mieszkalnego, ustawionych obok siebie z przesunięciem. Budynek posiada elastyczne rozwiązania przestrzenne, maksymalizując każdy centymetr kwadratowy, zapewniając komfort i łatwość użytkowania oraz swobodne połączenie ze
światem zewnętrznym, tworząc wyjątkową przestrzeń. Budynek w dwóch wersjach układu funkcjonalnego: bez sypialni i z sypialnią.


FIBO Box 2 składa się z wiatrołapu, łazienki, pokoju dziennego z aneksem kuchenny z wyjściem na taras i do wyboru z sypialnią. Wejście główne z zewnątrz poprzez wiatrołap z miejscem przeznaczonym na szafę wnękową, do przestrzeni ogólnej. Drzwi umieszczone w dłuższym boku modułu, nieco niesymetrycznie. W module wejściowym po jednej stronie drzwi zlokalizowana łazienka, po przeciwnej, aneks kuchenny. Do modułu z częścią socjalną dostawiony moduł mieszkalny otwarty z przesunięciem o 1/3 długości dłuższego boku, w kierunku wnęki kuchennej, składający się z pokój dziennego i do wyboru z sypialni.

FIBO Box 2 to idealne rozwiązanie jako dom rekreacyjny, dodatkowe mieszkanie, biuro domowe lub jako inwestycja pod wynajem.

RZUT PARTERU
RZUT PARTERU Z SYPIALNIĄ
PRZEKRÓJ
PIERWSZY WIDOK ELEWACJI
DRUGI WIDOK ELEWACJI
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram