FIBO Barn

FIBO Barn to dom parterowy z poddaszem użytkowym w stylu nowoczesnej stodoły z otwartą dwupoziomową przestrzenią salonu
Powierzchnia zabudowy
70,00 mkw.
Powierzchnia użytkowa
77,23 mkw.
Wysokość budynku
6,47 m
Wymiary modułu

2,50 m x 7,00 m

3,20 m x 7,00 m


FIBO Barn to dom parterowy z poddaszem użytkowym w stylu nowoczesnej stodoły z otwartą dwupoziomową przestrzenią salonu


FIBO Barn składa się z 4 modułów parteru oraz 6 modułów poddasza. Dom podzielony jest na strefę dzienną i nocną. Na parterze część dzienna składa się z obszernego pokoju dziennego z wygospodarowaną przestrzenią na zabiegowe schody prowadzące na poddasze oraz aneksu kuchennego, część nocna to dwie sypialnie o zbliżonych powierzchniach oraz łazienka z natryskiem dostępna z korytarza przy sypialniach. Na poddaszu znajduję się sypialnia główna oraz łazienka i garderoba. Część piętra nad salonem pozostawiona jako otwarta, tworząca dwupoziomową przestrzeń pokoju dziennego, część nad sypialniami na parterze zabudowana.

FIBO Barn posiada naturalne materiały wykończeniowe oraz przestronny i jasny salon by naturalnie łączyć wnętrze domu z jego otoczeniem. Istnieje możliwość zamontowania przeszklenia na całej ścianie frontowej lub bocznej salonu aby całkowicie podziwiać krajobraz i otworzyć przed mieszkańcami zupełnie nową perspektywę.

RZUT PARTERU
RZUT PODDASZA
PRZEKRÓJ
PIERWSZY WIDOK ELEWACJI
DRUGI WIDOK ELEWACJI
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram