FIBO Classic

FIBO Classic to przestronny dom nawiązujący kształtem do klasycznej stodoły, z przeszkloną ścianą szczytową i otwartą formą.
Powierzchnia zabudowy
35,00 mkw.
Powierzchnia użytkowa
49,22, z antresolą: 38,74 mkw.
Wysokość budynku
6,47
Wymiary modułu

-


FIBO Classic to przestronny dom nawiązujący kształtem do klasycznej stodoły, z przeszkloną ścianą szczytową i otwartą formą.


FIBO Classic to domek oferujący elastyczny rozkład pomieszczeń, zapewniając komfort i łatwość użytkowania oraz swobodne połączenie ze światem zewnętrznym, tworząc wyjątkową przestrzeń, dla życia rodzinnego lub małych grup.

FIBO Classic charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, oferowany jest w dwóch wersjach funkcjonalnych: z antresolą lub z poddaszem. Na parterze budynku znajduję się wiatrołap, niewielka toaleta, schody zabiegowe prowadzące na poddasze, wnęka kuchenna oraz otwarty pokój z wyjściem na taras poprzez duże drzwi tarasowe. Na poddaszu zlokalizowana została przestrzeń nocna składająca się do wyboru z otwartej na parter antresoli, łazienki i niewielkiej garderoby lub z dwóch pokoi i łazienki.

FIBO Classic dzięki przeszklonej ścianie szczytowej i otwartej formie wnętrza, parter, jak i antresola pozostają wypełnione dziennym światłem. Dom został zaprojekowany by stworzyć miejsce relaksu dla rodziny lub jako dom pod wynajem.

FIBO Compact celebruje życie w naturze, idealnie sprawdza się w otoczeniu lasu, gór jak i nad jeziorem czy morzem.

RZUT PARTERU
RZUT ANTRESOLI
RZUT PODDASZA
PRZEKRÓJ
PIERWSZY WIDOK ELEWACJI
DRUGI WIDOK ELEWACJI
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram