FIBO OnePlus

FIBO OnePlus to mobilna, jednomodułowa kabina z antresolą, którą możemy posadowić w dowolnym miejscu, łącząca w sobie nowoczesny komfort i tradycyjne materiały.
Powierzchnia zabudowy
30,00 mkw.
Powierzchnia użytkowa
30,40 mkw.
Wysokość budynku
4,00 m
Wymiary modułu

3,20 m x 9,60 m


FIBO OnePlus to mobilna, jednomodułowa kabina z antresolą, którą możemy posadowić w dowolnym miejscu, łącząca w sobie nowoczesny komfort i tradycyjne materiały. To wymarzony domek dla wszystkich, którzy chcą na chwilę uciec od cywilizacji i poczuć wolniejsze tempo życia jak również dla osób chcących inwestować w hotele modułowe.


Kabina FIBO OnePlus oferuję elastyczną przestrzeń, maksymalizując każdy metr kwadratowy, zapewniając wygodę i łatwość użytkowania. Składa się z przedsionka, łazienki, salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras oraz z antresoli. Kabina posiada minimalistyczną bryłę obłożoną deskami opalanymi ogniem, z dużymi przeszkleniami, by pełni korzystać z otaczającej natury. FIBO OnePlus to maksymalny komfort przy minimalnym wpływie na środowisko, są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

FIBO OnePlus dostępny również w mniejszych rozmiarach: FIBO OnePlus M (3,20 m x 7,20 m) i FIBO OnePlus S (3,20 m x 4,80 m)

RZUT PARTERU
RZUT ANTRESOLI
PRZEKRÓJ
PIERWSZY WIDOK ELEWACJI
DRUGI WIDOK ELEWACJI
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram