WSPÓŁPRACA SPECJALNIE DLA NASZYCH KLIENTÓW

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom współpracujemy z niezależnym pośrednikiem kredytowym, który bezpłatnie wspiera naszych klientów w procesie uzyskania finansowania.

oszczędność czasu
ponad 10 letnie doświadczenie
obsługa posprzedażowa
bezpieczeństwo (licencja KNF)
szybki proces
oferty wszystkich banków

Zapraszamy do kontaktu z naszym partnerem biznesowym

Kim jesteśmy?

Na co dzień pomagamy naszym Klientom wybrać najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Stworzyliśmy miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o tym jak bezpiecznie podejść do procesu zakupu nieruchomości. Z przyjemnością dzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.

co oferujemy?

0% prowizji

możliwość kredytu EKO i niższa marża o nawet 0,5%

brak ubezpieczenia pomostowego

brak opłaty za nadpłatę oraz wcześniejszą spłatę

Oblicz wysokość raty Twojego kredytu

Mamy dla Ciebie coś ekstra. Przygotowaliśmy dokument, zawierający wszystkie informacje, których potrzebujesz. Porównanie ofert, opis warunków promocji, aktualne czasy procesowe oraz listę dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku. Wiemy, że w procesie kredytowym zaufanie i komfort są najważniejsze, dlatego zadbaliśmy o najdrobniejszy szczegół. Zamów i odbierz nasz bonus.

co jeszcze robimy dla naszych klientów?

Wiemy doskonale, że kredyt hipoteczny zostaje z nami na długie lata. Dlatego chętnie wspieramy naszych klientów w całym okresie jego spłaty. Oferujemy gotowe wzory dokumentów, obliczymy w jaki sposób najkorzystniej nadpłacić kredyt, albo kiedy jego zmiana opłaci się najbardziej.

Przygotujemy plan, żebyś poczuł się bezpiecznie.

Obsłużymy twój proces więc zaoszczędzisz czas.

Analizy i materiały żebyś był świadomy całego procesu.

Zautomatyzujemy Twój proces, żebyś miał wszystko pod ręką.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram