Menu
Menu

FIBOHOME - STWÓRZ MIEJSCE W ZGODZIE Z NATURĄ

FIBOHOME zajmuję się produkcją i budową kompaktowych domów rekreacyjnych i całorocznych, przeznaczonych dla Klientów indywidualnych jaki i dla Klientów biznesowych działających w branży rekreacyjnej, turystycznej i hotelarskiej. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, od analizy potencjału działki, poprzez uzyskanie niezbędnych dokumentów, budowę, po obiór i zakończenie prac. 

FiboHome jest przeznaczone dla każdego i do każdego zastosowania.


FIBOHOME - BUDOWNICTWO MODUŁOWE

Nasze domy powstają z modułów drewnianych, które pozwalają na stworzenie dowolnej przestrzeni i dostosowanie jej do własnych potrzeb. Budowa z modułów znacznie skraca czas całej inwestycji oraz umożliwia produkcję w pełni kontrolowanych warunkach, w zakładzie produkcyjnym. Konstrukcja modułów oparta jest na certyfikowanym drewnie konstrukcyjnym KVH, która wyróżnia się wytrzymałością, stabilnością, wszechstronnością i trwałością oraz estetycznym wyglądem. 

 

DOMY DREWNIANE - ZDROWY KLIMAT ŻYCIA

Kluczowe dla Naszego podejścia to wybór przyjaznych dla środowiska materiałów budowlanych, planowanie efektywnego wykorzystania przestrzeni i energii oraz dostarczanie produktu wykonanego i zaprojektowanego z najwyższym szacunkiem dla otaczającego nas środowiska. Wszystkie nasze budynki są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i dostarczane w całości i bezpośrednio do Twojej lokalizacji.

Wszystkie Nasze domy powstają z pasją do współczesnego wzornictwa, jakości i zrównoważonego rozwoju.

homeuserscrossmenuindent-increase linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram