FIBOHOME - STWÓRZ SWOJE MIEJSCE W ZGODZIE Z NATURĄ  

FIBOHOME zajmuję się produkcją i budową kompaktowych domów rekreacyjnych i całorocznych, przeznaczonych dla Klientów indywidualnych jaki i dla Klientów biznesowych działających w branży rekreacyjnej, turystycznej i hotelarskiej.

Jesteśmy Partnerem w całym procesie budowy. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, od analizy potencjału działki, poprzez uzyskanie niezbędnych dokumentów, budowę na podstawie naszych projektów, po obiór i zakończenie prac. 

Naszym celem jest rozwijanie wysokiej jakości przestrzeni rekreacyjnej i tworzenie środowiska odpoczynku, relaksu i komfortu.

Nasza oferta to również doskonały sposób na rozwój biznesu: dla właścicieli pięknych, naturalnych działek, winnic, farm, B&B czy restauracji. Może ożywić, wzmocnić wizerunek i podnieść wartość istniejących ośrodków turystycznych, takich jak kempingi, eko-hotele, pola golfowe, ośrodki wellness czy spa.

Wierzymy, że prawdziwy wypoczynek można znaleźć tylko na świeżym powietrzu. 

WSZYSTKIE NASZE DOMKI POWSTAJĄ Z PASJĄ DO WSPÓŁCZESNEGO WZORNICTWA, JAKOŚCI I ZRÓNOWAŻONEGO ROZWOJU

Kluczowe dla Naszego podejścia to wybór przyjaznych dla środowiska materiałów budowlanych, planowanie efektywnego wykorzystania przestrzeni i energii oraz dostarczanie produktu wykonanego i zaprojektowanego z najwyższym szacunkiem dla otaczającego nas środowiska, tak, aby pozostawić minimalny wpływ na nasze otoczenie. Wszystkie nasze budynki są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasze domki to połączenie natury, wysokiej jakości designu i odpoczynku. Kabiny FIBOHOME maksymalizują wykorzystanie przestrzeni, jednocześnie łącząc się ze światem zewnętrznym, zapewniając poczucie spokoju i odpoczynku.

PRZYJAZNE ŚRODOWISKO

Nasze domy zaprojektowano z najwyższym szacunkiem dla otaczającego nas środowiska, tak, aby pozostawić minimalny wpływ na nasze otoczenie.

Wszystkie nasze budynki są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami.

 

TRWAŁOŚĆ

Nasz system konstrukcyjny oparty jest na drewnie konstrukcyjnym, używamy materiałów wysokiej jakości, które nie obciążają środowiska i są zdrowe i przyjazne dla ludzi.

Drewno to mocny, energooszczędny materiał, który tworzy ciepłe, zdrowe, bezpieczne i opłacalne środowisko życia

EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE ENERGII

Nasze domy wymagają bardzo niewielkiej mocy grzewczej i chłodniczej, korzystamy z innowacyjnych instalacji instalowanych w standardzie (pompa ciepła, wentylacja z rekuperacją, folie grzewcze) i dodatkowo instalacja fotowoltaiczna.

Dzięki temu domy zapewniają komfort mieszkania przez cały rok w bardzo zrównoważony i energooszczędny sposób. 

ZDROWY KLIMAT ŻYCIA

Nasze domy to propozycja dla osób ceniących zdrowy klimat oraz życie w zgodzie z naturą.

Nasze domy zapewniają energooszczędny, beztroski i wygodny pobyt w domu jak i w otoczeniu, w którym się znajduje.

 

ODDYCHAJĄCY DOM

Elementy konstrukcyjne Naszych domów są otwarte dyfuzyjnie, wilgoć z domu jest naturalnie odprowadzana na zewnątrz budynku. 

Drewno posiada wyjątkową zdolność do samoregulacji wilgotności, dzięki czemu w domach panuje przyjazny mikroklimat.

MOC DREWNA

Drewno jest piękne / Drewno jest ciepłe /Drewno jest zdrowe / Drewno jest mocne / Drewno jest bezpieczne /Drewno jest wszechstronne / Drewno jest naturalne / Drewno jest ekologiczne

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram